Цифровий друк методом сублімації - найбільш затребувана технологія на ринку поліграфічних послуг з тканини. Це пояснюється високою якістю друку і прийнятними цінами. Друк по білим синтетичним тканинам: Оксфорд, сумок тканини, флажная сітка, плащова тканина, джерсі (віскоза), шифон, армані шовк, меморі, габардин, атлас, дайвінг, біфлекс, меблеві тканини та інші. Цифрова друк сублімації широко застосовується у виготовленні шевронів і нашивок.

Рулонний цифровий друк дозволяє виробляти одяг з авторськими принтами в необхідних кількостях (в одному рулоні кілька принтів). Яскраві відтінки, глибокий чорний, чіткі лінії. Друк електронних лекал з чітким розміщенням малюнка, патерни заливка рулонів тканини з повторюваним зображенням.

Компанія «LOGOPRINT» пропонує оптові ціни, виконання термінових замовлень, спеціальні умови для постійних замовників. Наше обладнання в цифровий сублімації: три принтера Mimaki з фірмовими чорнилом, дають високу швидкість друку і масляний каландр, який дає рівномірне прогрівання по всій ширині рулону.